* World's Luxury Authentic Hotel     *Europe's Best Honeymoon Hotel    *Turkey’s Best Luxury New Hotel     *Turkey’s Best Luxury Design Hotel    *World’s Most Outstanding Cave Suite Hotel    *Turkey’s Bets Small Hotel for International Five Star Standard    *Turkey’s Best Classic / Heritage Hotel for International Five Star Standard
All for Joomla All for Webmasters

NO:10 RESTAURANT

No:10 Restaurant, À la carte menü ile misafirlerini görkemli bir şekilde ve kaliteli hizmeti ile ağırlamayı bekliyor. Yöresel ve Dünya lezzetlerine ait özel tatları Şeflerimizin eşsiz sunumu ile tadabilirsiniz.  No:10 Restaurant, şarap mahzeni ile Kapadokya’nın yöresel şaraplarını tatmak için en doğal ortamında mağara içinde ziyaretinizi bekliyor.

kapadokya lezzetli yemek

Kış ayları hariç, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğiniz için Lounge bölümü terasları da kullanılıyor.

kapadokya yemek tavsiye

 

Özel günleriniz ve davetleriniz için No:10 Restaurant kokteyl ve eğlence mekânına dönüşüyor. Çok özel davet ve organizasyonlarınız için misafirlerinize canlı müzikle ev sahipliği yapabiliyor.

No:10 Restaurant; Elika Cave Suites Hotel’in en özel yerlerinden birisi. Etkileyici ortamı, kusursuz tasarımı ve özel antika koleksiyonlarıyla görsel bir ziyafet sunuyor. Hem taş hem de mağara dokunun eşsiz buluşmasını iki ayrı bölümde yaşayacağınız No:10 Restaurant, her gün sabah saat 08.00-12.00 arasında özel ve kaliteli bir kahvaltı ile gününüzün kusursuz geçmesine katkı sağlayacaktır.

Daha geç saatte kahvaltı almak istemeniz durumunda (Restaurantın müsait olma şartlarına bağlı olarak) Resepsiyon Personeline bilgi vererek memnuniyetle isteğinizi gerçekleştirebiliriz.

NO:10 LOUNGE-BAR

Her gün sabah 08.00 ve gece 01.00 saatleri arasında içecek menüsü ile hizmet veren No:10 Lounge-Bar saat 23.00’e kadar sunduğu menü ile yiyecek hizmeti de sunmaktadır. No:10 Lounge-Bar, Elika Cave Suites Hotel’de konaklayan misafirlerinden Türk Kahvesi (Elika’ya özel) ve Çay servislerini ikram olarak sunmakta ve herhangi bir ücret talep etmemektedir.

Açılabilir geniş pencerelerden manzaranın keyfini çıkarın. Eşsiz şömine huzurunu Kapadokya şarabı ile taçlandırın. Her dakikasını güzel müzikler eşliğinde doyasıya yaşayacağınız No:10 Lounge-Bar’da sohbetleriniz daha keyifli olacak.

No announcement available or all announcement expired.