Odalar

Reseliva Rezervasyon Motoru & Kanal Yönetimi

Kapadokya’nın tam orta yerinde, dünyanın en ayrıcalıklı, en özel, en huzurlu, en sakin yerlerinden birisi Ortahisar’da, dünyanın en yüksek doğal gökdeleni ve en büyük Peri Bacası olan Ortahisar Kalesi, eski Ortahisar-Kapadokya manzarası ve büyüleyici vadiler eşliğinde  ‘Bir Peri Masalı’ olan Elika Cave Suites Hotel’de, Sizleri ‘müşteri’ gibi değil ‘misafir’ gibi ağırlamayı, konuk etmeyi ve özel ilgi sunmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Elika Cave Suites Hotel; Deluxe, Grand Cave Room, Junior Suite, Grand Cave Suite, Pool Suite ve King Suite oda seçenekleri ile 17 mağara, 8 taş oda olmak üzere 25 odası ile özel konuklarını misafir etmeyi bekliyor.

Milyonlarca yıl önce oluşan ve özenle restore edilen 800 yıllık tarihe sahip mağara odalarında ve 1850’li yılların tarihi taş konaklarında Lüks ve Otantik yapısıyla sizlere unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Lüks ve Otantik Yapı

Elika Cave Suites Hotel’in her odası birbirinden farklı ve özel tasarımları ile dikkat çekici güzellikleri ile unutulmaz anlarınız için Sizleri bekliyor.

Büyük bir titizlik ve tamamen el işçiliği ile inşa edilen odalar; geleneksel dekor, lüks konsept ve modern olanaklara sahip. Odalarda kullanılan antika mobilyalar, eşyalar ve özel koleksiyon antika objeler, özgün tasarımlara sahip kil seramik uygulamalar, seramik koleksiyonlar, ahşap oyma sanatının hassas örnekleri, el işi yatak örtülerinden daha birçok küçük ayrıntısına kadar sunulan detaylar, konaklayan misafirler tarafından keşfedilmeyi bekleyen lüks ayrıntılarıyla ve ayrıntıların ayrıntılarıyla sürpriz olarak karşınıza çıkıyor.

Elika Cave Suites Hotel, oda banyolarında kusursuz bir güzellik sunarak misafirlerinin rahatı için geniş bir yelpaze ile; havuzlu banyosu, hamamlı, jakuzili, bakır küvetli ve diğer estetik banyoları ile misafirlerine zengin bir olanakla huzur, sağlık ve terapi imkanı sunuyor.

Unutamayacağınız eşsiz bir Kapadokya deneyimi yaşamanız için oda görsellerini ve özelliklerini daha detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

[hotel-icon icon=241 size=3x boxed=yes class=color-primary]

Otel ve Oda bilgileri için bizi arayınız!+90 384 343 25 25

[ninja_form id=”2″]

DELUXE ODALAR

 • Doğal taş oda
 • Sedir ağaçlı tavan kaplama
 • Açılabilir pencere
 • Kontrollü merkezi yerden ısıtma sistemi
 • Şömine
 • Antik oturma takımı
 • Balkon
 • Özel tasarım mermer Duş
 • HD LED Uydu TV

301, 401, 402, 501, 504, 505, 601, 602, 701, 702, 803, 902, 903  numaralı odalarımız 13 farklı seçenektedir.

Detaylı Oda bilgileri için tıklayınız.

Grand Mağara Odalar

Her odası birbirinden farklı olan Elika Cave Suites Hotel’de, Grand Mağara Odalarda yine birbirinden farklı ve özel. 2 ayrı tasarımla; mağara odalardan oluşan Grand Mağara Odalar bozulmayan doğal yapısı gereği standart ölçülere sahip değildir. Grand Mağara Odalar, odaların doğal yapısına göre 35 – 50m2 aralığında değişmektedir.    

Özel tasarımları ile büyüleyici ve mistik bir hava oluşturan onyx mermerler ve mükemmel ışıklandırma ile jakuzili banyolardan çıkmak istemeyeceksiniz. Kaya içinden süzülen yine onyx mermerlerden oluşturulan duş bölümünde unutulmaz bir huzur Sizleri bekliyor.

JUNIOR SUITE ODALAR

Her odası birbirinden farklı olan Elika Cave Suites Hotel’de, Junior Suite Odalarda yine birbirinden farklı ve özel. 5 ayrı tasarımla; 4 mağara oda ve 1 taş odadan oluşan Junior Suite Odalar bozulmayan doğal yapısı gereği standart ölçülere sahip değildir. Junior Suite Odalar, odaların doğal yapısına göre 50 – 70m2 aralığında değişmektedir.    

Özel tasarımları ile büyüleyici ve mistik bir hava oluşturan onyx mermerler ve mükemmel ışıklandırma ile jakuzili banyo, hamamlı banyo ve oda içi bakır küvet, kocaman özel tasarım yuvarlak küvetten çıkmak istemeyeceksiniz. Kaya içinden süzülen duş bölümünde unutulmaz bir huzur ve sakinlik Sizleri bekliyor.

GRAND MAĞARA SUITE

Her odası özel ve farklı olan Elika Cave Suites Hotel’de, Grand Mağara Suite de tamamen kendine özgü tasarımı ile misafirlerini büyülüyor. Tam bir mağara deneyimi sunan Grand Mağara Suite bozulmayan doğal yapısı gereği standart ölçülere sahip değildir. Grand Mağara Suite, odanın bozulmayan doğal yapısı ile 70m2 ile hizmet vermektedir.  

Hamamlı banyo-duş haricinde oda içi bakır küvetin sunduğu konfordan çıkmak istemeyeceksiniz. Kaya içinden süzülen duş bölümünde unutulmaz bir huzur ve sakinlik Sizleri bekliyor.

 • Doğal taş oda
 • Tchibo Cafissimo
 • Açılabilir pencere
 • Kontrollü merkezi yerden ısıtma sistemi

Leave A Comment!

BOOK NOW

Registration

Forgotten Password?