* World's Luxury Authentic Hotel     *Europe's Best Honeymoon Hotel    *Turkey’s Best Luxury New Hotel     *Turkey’s Best Luxury Design Hotel    *World’s Most Outstanding Cave Suite Hotel    *Turkey’s Bets Small Hotel for International Five Star Standard    *Turkey’s Best Classic / Heritage Hotel for International Five Star Standard
All for Joomla All for Webmasters
Havuzlu oda Kapadokya
Hamam
havuzlu oda
Kırmızı Mermer Tasarım
Mağara
Özel Tasarım Duş

Elika Cave Suites Hotel’de, Özel Havuzlu Suite de (Havuzlu Oda) tamamen kendine özgü tasarımı ve muhteşem atmosferi ile misafirlerini büyülüyor. Tam bir mağara deneyimi sunan Özel Havuzlu Suite bozulmayan doğal yapısı gereği standart ölçülere sahip değildir. Özel Havuzlu Suite, odanın bozulmayan doğal yapısı ile 80 m2 ile hizmet vermektedir.

Kırmızı Havuzlu Oda Mağara ve Mükemmel bir Tatil

Kırmızı bir havuz ve seramikten yapılmış muhteşem bir tablo mutluluğunuza şahitlik edecek. Kapadokya da  havuzlu oda ile dizayn edilmiş mükemmel bir otel odası. Hamamlı banyo ve duş ile kendinize geleceğiniz bu süit; tasarımı, objeleri ve el işi mobilyaları ile başınızı döndürmeye devam edecek. Size özel havuzun konfordan, huzurdan ve sakinlikten çıkmak istemeyeceksiniz.

Kapadokya da özellikle balayı geçirmek isteyen çiftler için Özel Havuzlu Balayı Oteli keyfini ve konforunu burada tadabilecekler. Özel Havuzlu bir otel odası anılarınızla ve fotoğraflarınızla ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir hale gelecektir.

  • Havuz
  • Mağara(Taş Yapı)
  • Antik oturma takımı
  • Balkon
  • Antika gardırop
  • Banyo baskülü
  • Saç kurutma makinesi
  • Havlu-bornoz takımı, terlik

Havaların soğumasıyla beraber Özel Havuzlu Suites kullanılan yerden ısıtma sistemi doğal oda ısısıyla birleşerek içinizi ısıtıyor.

Mağara odalar yaz-kış aralığında doğal ısı değerlerini 4˚ fark ile sabitleyerek 10˚-14˚ arasında doğal ısı sunuyor.

Mağara oda da havuz, şömine, balkon ve lüks oda deneyimleri siz ve aileniz için tasarlandı.

Bu çok geniş mağara süitte ise şarap çeşmesinden akan Kapadokya şarabı unutulmaz bir anı olarak arkadaşlarınıza anlatacağınız bir ayrıcalık olacak.

Odamız ile ilgili fiyat detayları için rezervasyon alanından form doldurabilir veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Elika Cave Suites İletişim numaramız  Telefon : +90 384 343 25 25   Kapadokya/Nevşehir