* World's Luxury Authentic Hotel     *Europe's Best Honeymoon Hotel    *Turkey’s Best Luxury New Hotel     *Turkey’s Best Luxury Design Hotel    *World’s Most Outstanding Cave Suite Hotel    *Turkey’s Bets Small Hotel for International Five Star Standard    *Turkey’s Best Classic / Heritage Hotel for International Five Star Standard
All for Joomla All for Webmasters

Siz Değerli Misafirlerimize, Dünyanın en ayrıcalıklı, en özel, en huzurlu yerlerinden birisi; Kapadokya Ortahisar’da, Dünyanın en yüksek doğal gökdeleni ve en büyük Peri Bacası olan Ortahisar Kalesi’nin hemen yanı başında ‘Bir Peri Masalı’ Elika Cave Suites Hotel’i ve Kapadokya’yı anlatmaktan mutluluk duyuyoruz.

Elika Cave Suites Hotel’in sokağına adım attığınız andan itibaren, vücut kimyanız değişmeye başlıyor. Etkileyici bir sokak girişi ile başlayan serüven; zamana meydan okuyan tarihi evlerin arasında, büyüleyici Ortahisar Kalesi ve panoramik eski köy manzarasında ve açık hava müzesine dönüşen “Sokak Otel Konsepti” ile devam ediyor.

kapadokya mükemmel balayı odalarıElika Cave Suites Hotel; Deluxe, Grand Cave Room, Junior Suite, Grand Cave Suite, Premium Suite, Pool Suite ve King Suite oda seçenekleri ile 17 mağara, 8 taş oda olmak üzere 25 odası ile özel konuklarını misafir etmeyi bekliyor. Milyonlarca yıl önce oluşan ve özenle restore edilen 800 yıllık tarihe sahip kaya odalarında ve 1850’li yılların tarihi taş konaklarında Lüks ve Otantik yapısıyla sizlere unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor.

Elika Cave Suites Hotel; “Dünya’nın En Lüks Otantik Oteli” “Avrupa’nın En İyi Balayı Oteli” “Türkiye’nin En İyi Tasarım Oteli” ve “Türkiye’nin En Yeni Lüks Oteli” ödüllerini alarak büyük bir başarı sağlamıştır. Aldığımız ödüllerin Sizlere olan üst düzey ilgi ve hizmet anlayışımızı daha da artıracağı bilinciyle mutluluğunuz için çalışmaya devam edeceğiz.

Elika Cave Suites Hotel’in her odası birbirinden farklı ve özel tasarımları ile dikkat çekiyor. Büyük bir titizlik ve tamamen el işçiliği ile inşa edilen odalar; geleneksel dekor ve modern olanaklara sahip. Odalarda kullanılan antika mobilyalar ve eşyalar, özgün tasarımlara sahip kil seramik uygulamalar, ahşap oyma sanatının hassas örnekleri, yatak örtülerinden daha birçok küçük ayrıntısına kadar sunulan detaylar, konaklayan misafirler tarafından keşfedilmeyi bekleyen lüks ayrıntılarıyla sürpriz olarak karşınıza çıkıyor. Elika Cave Suites Hotel, oda banyolarında kusursuz bir güzellik sunarak misafirlerinin rahatı için geniş bir yelpaze ile; havuzlu banyosu, hamamlı, jakuzili, bakır küvetli ve diğer estetik banyoları ile misafirlerine zengin bir olanakla huzur, sağlık ve terapi imkanı sunuyor.

Elika Cave Suites Hotel, Lounge bölümünde misafirleri için samimi ve rahat bir ortam sağlıyor. Geniş pencerelerden hayallere dalarken mis gibi bir Türk Kahvesi, sıcacık bir çay yada yöresel şaraplar eşliğinde anın tadını güzel müzikler ve şömine keyfiyle çıkarın. Altı farklı terasın farklı güzelliklerini keşfedin.

No:10 Restaurant; Elika Cave Suites Hotel’in en özel yerlerinden birisi. Etkileyici ortamı, kusursuz tasarımı ve özel antika koleksiyonlarıyla görsel bir ziyafet sunuyor. Hem kaya hem de taş dokunun eşsiz buluşmasını iki ayrı bölümde yaşayacağınız No:10 Restaurant, À la carte menü ile misafirlerini görkemli bir şekilde ve kaliteli hizmeti ile ağırlamayı bekliyor. Kış ayları hariç, kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğiniz için Lounge bölümü terasları da kullanılıyor. No:10 Restaurant, şarap mahzeni ile Kapadokya’nın yöresel şaraplarını tatmak için en doğal ortamında mağara içinde ziyaretinizi bekliyor.

Özel günleriniz ve davetleriniz için Elika Cave Suites Hotel içindeki Lounge ve No:10 Restaurant kokteyl ve eğlence mekânına dönüşüyor. Çok özel davet ve organizasyonlarınız için misafirlerinize canlı müzikle ev sahipliği yapabiliyor.

Özel iş görüşmeleriniz için sadece size ait bir mağarada buluşma olanağı sunan Toplantı Salonu küçük yapısıyla büyük işlere imza atmanız ve unutulmayacak bir izlenim bırakmanızı sağlıyor.

Küçük bir hayalle başlayıp her bir karışı eşsiz bir sanat eserine dönüşen Elika Cave Suites Hotel’in tasarımında, dekorasyonunda ve detaylarında el emeği ve göz nuru ön plana çıkıyor.

Tüm Elika Cave Suites Hotel çalışanları, Sizleri ‘müşteri’ gibi değil ‘misafir’ gibi ağırlamayı, konuk etmeyi ve özel ilgi sunmayı sabırsızlıkla bekliyor.

Kapadokya’yı bizimle keşfetmek için Hoşgeldiniz.

No announcement available or all announcement expired.